VYJÍŽĎKY A VÝCVIK

termín dle domluvy | cena 500 Kč / hodina

Vyjížďky

Pro jezdce všech úrovní nabízíme možnost hodinových vyjížděk po okolí našeho ranče. Máme na výběr z pestré nabídky terénů naší krásné přírody v srdci Orlického podhůří. Od lesních pěšinek, rozlehlých luk a lesů, až po členité terény kopců a strání. Užívat volnosti pohybu na koňském hřbetě budete moci na rozlehlých loukách. Vždy vás provedeme bezpečně a s ohledem na vaše zkušenosti a aktuální terén a počasí.

Vzhledem k tomu, že v jezdecké sezoně od jara do podzimu bývají naši koně na vícedenních putováních a tábořeních, není možné vždy vyhovět vašemu požadavku na vyjížďku. V okolí ranče jezdíme však i mimo sezonu, dle počasí. Termín a délku vycházky na koni je potřeba domluvit vždy předem telefonicky.

Výcvik

Vyjížďku lze vést i formou výcviku. Stačí se domluvit a poté se zaměříme na oblasti, které vás budou zajímat. Termíny jsou individuální dle vašich potřeb a našich možností.

VYBRALI JSTE SI?

Pokud jste našli co jste hledali, stačí poslat rezervaci termínu a my vám jej obratem potvrdíme. Pokud je vámi vybraný termín obsazen, můžete se napsat do seznamu náhradníku v rezervačním formuláři.