JEZDECKÁ AKADEMIE 2022

… aneb kurz komunikace s koněm

#K1/22 | 29. 4. – 1. 5. 2022

#K2/22 | 18. – 20. 5. 2022

cena 6 900 Kč | 3 dny

Patříte do skupiny pokročilých nebo mírně pokročilých jezdců a chcete se posouvat dál a naučit se přirozené komunikaci s koněm? Pokud jste již s námi jezdili a líbí se vám náš přístup ke koním, tak na našem kurzu se mnohé z toho dozvíte a naučíte. Získané dovednosti využijete na putování, která organizujeme pro všechny úrovně jezdců.

Jedná se o třídenní intenzivní výuku, kde se střídá teorie a praktická jízda. První dva dny budeme věnovat teorii a práci a koněm ze země. Poslední den bude celodenní vyjížďka. Kurz je určen pro ty z vás, kteří jste již na koni jezdili, a možná jste absolvovali i nějaké putování. Chcete si však prohlobit své znalosti a naučit se jezdit s koněm, nikoliv na koni. Taky si možná nejste  zcela jistí, zda používáte správné pomůcky a zajímá vás, jak si jednotlivé vaše chování vykládá kůň a proč se v některých situacích chová jinak, než bychom předpokládali. Pokud to vůbec člověk může vědět, tak se můžeme pokusit najít odpovědi na tyto otázky společně. Pomůžeme vám zorientovat se v přirozeném způsobu komunikace s koněm ze země, ale i ze sedla.

Kurz se bude konat na Zmzlíku, kde teď sídlíme. Podrobné informace o konání kurzu vám pošleme nejpozději týden před začátkem konání.

7

ZAMĚŘENÍ KURZU

základy komunikace s koněm ze země
vyšší stupeň spolupráce člověka a koně – partnerství
aplikace základů při komunikaci ze sedla
osobní rozvoj jezdeckých dovedností
cena zahrnuje teoretickou výuku a celodenní jízdu na koni 4 – 5  hodin

VYBRALI JSTE SI?

Pokud jste našli co jste hledali, stačí poslat rezervaci termínu a my vám jej obratem potvrdíme. Pokud je vámi vybraný termín obsazen, můžete se napsat do seznamu náhradníku v rezervačním formuláři.