JEZDECKÁ AKADEMIE | 5 dní

pro rok 2021 zatím nebyl stanoven termín

Patříte do skupiny pokročilých nebo mírně pokročilých jezdců a chcete se posouvat dál a naučit se přirozené komunikaci s koněm? Pokud jste již s námi jezdili a líbí se vám náš přístup ke koním, tak na naší jezdecké akademii se mnohé z toho dozvíte a naučíte. Získané dovednosti využijete na putování, která organizujeme pro všechny úrovně jezdců.

Jedná se o týdenní intenzivní výuku, kde se střídá teorie a praktické jízdy. Je určena pro ty z vás, kteří jste již na koni jezdili, a možná jste absolvovali i nějaké putování. Nejste si však zcela jistí, zda používáte správné pomůcky a zajímá vás, jak si jednotlivé vaše chování vykládá kůň a proč se v některých situacích chová jinak, než bychom předpokládali? Pokud to vůbec člověk může vědět, tak se můžeme pokusit najít odpovědi na tyto otázky společně. Pomůžeme vám zorientovat se v přirozeném způsobu komunikace s koněm ze země, ale i ze sedla.

7

ZAMĚŘENÍ KURZU

základy komunikace s koněm ze země
vyšší stupeň spolupráce člověka a koně – partnerství
aplikace základů při komunikaci ze sedla
složitější úkony ze sedla
osobní rozvoj jezdeckých dovedností
cena zahrnuje teoretickou výuku a jízdu na koni 3 – 4 hodiny denně

VYBRALI JSTE SI?

Pokud jste našli co jste hledali, stačí poslat rezervaci termínu a my vám jej obratem potvrdíme. Pokud je vámi vybraný termín obsazen, můžete se napsat do seznamu náhradníku v rezervačním formuláři.