REZERVACE

putování

táboření 2022

akademie | kurz

2 + 15 =

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY

 

POTVRZENÍ REZERVACE A ZÁLOHA
Rezervaci vám potvrdíme, jakmile zjistíme dostupnost míst. Do té doby není rezervace platná. Jakmile dostanete potvrzení,  stává se oboustranně závaznou po zaplacení zálohy ve výši 50 % z celkové částky. Podklady k platbě vám zašleme e-mailem.Termín splatnosti je 14 dní od obdržení potvrzení rezervace. Potvrzení o přijetí platby zasíláme na vyžádání e-mailem.

CENA
Cena zahrnuje pronájem koně a služby s tím spojené (doprava zavazadel, ustájení koní na místě, krmení, veterinární péče). Náklady na stravování a ubytování nejsou v této ceně zahrnuty.

POJIŠTĚNÍ
Upozorňujeme účastníky, že každý se účastní putování na koních na vlastní riziko. To znamená, že provozovatel nenese odpovědnost za škody na zdraví a majetku způsobené při akci účastníkům či třetí osobě. Doporučujeme vám proto sjednat si pro pobyt úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti za škody na majetku a zdraví dalších osob a subjektů. Koně, na kterých se putování realizuje, jsou z našeho chovu a všichni jsou na takováto putování zvyklí. Nepřekročitelný váhový limit jezdce je 90 kg. 

STORNO POPLATKY

V případě zajištění náhradníka vracíme celou částku zpět. Náhradníka lze zajistit z našich zdrojů nebo na základě vašeho doporučení. Pokud se nepodaří najít vhodného náhradníka, storno poplatek je:
více jak 60 dnů před odjezdem … 150,- Kč
60 – 41 dnů před odjezdem … 20% z ceny pobytu
40 – 21 dnů před odjezdem … 40% z ceny pobytu
20 – 8 dnů před odjezdem … 60% z ceny pobytu
7 – 2 dny před odjezdem … 80% z ceny pobytu
1 – 0 dnů před odjezdem … 100% z ceny pobytu
Při přerušení či ukončení pobytu … 100% z ceny pobytu