LETNÍ TÁBOŘENÍ V TEEPEE

 splňte si své sny o dobrodružství a nevšedních zážitcích

SERMINÁŘ TAICHI | 7 dní

15. – 21. 8. 2021

Pobyt a výuka 6 000 Kč  | strava 2 000 Kč

Pořadatel: škola taichi Plující oblaka

Plující oblaka – škola tradiční taoistické výuky pořádá v kempu Vochtánka seminář taichi pro všechny, kdo objevili kouzlo propojení cvičení vnitřních stylů Taiji, Qi Gong a meditace spolu s výukou jízdy na koni. 

Pro koho je seminář určen:
Pro všechny milovníky cvičení Taiji Quan, Qi Gong a meditace bez ohledu na věk nebo stupeň pokročilosti.
Pro milovníky jízdy na koni, jak pro úplné začátečníky nebo jinak pokročilé.
Pro ty, kteří milují pobyt v přírodě.
Pro páry nebo jednotlivce.
Pro staré, mladé a ty mezi tím.
Pro ty, kteří s námi nemohli jet cvičit a jezdit na Zakarpaty.

RODINNÁ DOVOLENÁ V TEEPEE | 7 dní

I. 4. – 10. 7. 2021 | obsazeno
II. 1. 8. – 7. 8. 2021 | obsazeno
III. 8. – 14. 8. 2021
| 11 volných míst

5 800 Kč dospělí | 4 800 Kč děti to 10 let

Pokud máte rádi netradiční zážitky, pak dovolená v naší indiánské vesnici bude patřit mezi zážitky, na které nezapomenete. Čeká vás bydlení v indiánském tee-pee uprostřed překrásné přírody s neutichajícím šuměním potoka, večerní zpívání u táboráku a vyprávění indiánských příběhů, vyrábění předmětů podle indiánských vzorů, indiánská sauna, koupání v řece … a v neposlední řadě poznávání řeči koní a denní vyjížďky na koňském  hřbetě po okolní přírodě.

Naše indiánská vesnice je postavena v kempu Vochtánka u Potštejna v Orlických horách a tábory zde děláme více než 20 let. Toto místo je jedinečné svou polohou a atmosférou. Okolí je  ideální na projížďky na kole či koloběžce, které si můžete přivézt. Nedaleko je minipivovar a cukrárna, kam si můžete v odpoledním klidu zajít na krátký výlet. Nad táborem se tyčí zřícenina hradu Potštejn, kam se také můžete vydat.. Pokud chcete pouze užívat klidu, tak v naší vesnici vždy najdete odlehlé místo, kde si na dece možno číst, věnovat se svým zálibám nebo prostě  jen odpočívat. Pokud vás zaujme některý z našich programů vyrábění, nebo se budete chtít zapojit do hraní společenských her, tak této možnost můžete svobodně využít. Vše je ve vaší režii a my vám zajistíme, abyste si to prožili co nejlépe. Psi do vesnice mohou, ale nesmí svým chováním narušovat program ostatních.

Kromě programu ve vesnici se samozřejmně vše točí kolem koní. Jsou tématem napříč celým tábořením.. Při večerních posezeních u ohně si o nich povídáme. Kdykoliv během dne se můžete zeptat na to, co vás zajímá, ať už o životě a chování koní, nebo o jezdectví samotném. Jsou vám k dispozici instruktoři jezdectví, kteří se s vámi rádi podělí o své zkušenosti. Jezdíme 4x denně podle úrovně jezdců. Ti jsou při nástupu pobytu rozdělení podle úrovní a denně potom jezdí ve své skupině. Délka vyjížďky každé skupiny je 1 hodina a jezdíme po okolních lesích a pěšinkách. Rodiče vždy vedou své děti na koni. Pouze v případě, že je více dětí na jednoho rodiče,  můžeme nabídnout náhradní řešení.

Vězte, že zažijete nevšední dobrodružnou dovolenou a budete společně vzpomínat na krásné chvíle prožité v naši indiánské vesnici.

Sraz účastníků je vždy v neděli v čase od 14:00 do 16:00 v kempu Vochtánka, Potštejn. Konec pobytu v sobotu do 12:00.

Stravu máme 5x denně. Je možné přibalit oblíbené svačinky nebo sladkosti. Myslete však na to, že v tee-pee žijí s námi i jiné drobné zvířátka, a tak je dobré mít vlastní jídlo v dobře uzavřené nádobě. V případě, že máte  nějakou potravinovou alergii nebo jiné omezení, uveďte to prosím do poznámky v rezervaci. Pokud to bude v našich silách, tak vám rádi vyhovíme.

Bydlíme v indiánských tee-pee, na dřevěných podlážkách a vlastních karimatkách a ve vlastních spacích pytlích. Je dobré mít navíc deku. Pro přehlednost je výhodnější mít věci zabalené v kufru.

  • karimatku, spacák a starší deku navíc (nejlépe larisu)
  • soupravu na jídlo, hrníček, lžíci
  • ostrý nůž, baterku, svíčku (hřbitovní v obalu)
  • oblečení pro všechno počasí
  • oblečení na ježdění (více informací o základní výbavě jezdce najdete na stránce o putování
  • nepromokavé boty/gumáky, pláštěnku
  • hygienické potřeby, plavky
  • indiánské oblečení vítáno

VYBRALI JSTE SI?

Pokud jste našli co jste hledali, stačí poslat rezervaci termínu a my vám jej obratem potvrdíme. Pokud je vámi vybraný termín obsazen, můžete se napsat do seznamu náhradníku v rezervačním formuláři.