ŽIVOT COWBOYE

Zapomeňme na současnost a zkusme společně poznávat svět tvrdých chlápků, ale i děvčat kolem koní a krav na “divokém západě”. Ne jen, že uvidíme, jak se tito hrdinové Westernů oblékali, co jedli, jak si vařili, ale hlavně je můžeme sledovat, jak používají, laso (bez kterého by byli v koncích při chytání zdivočelých kraviček, ale i divokých koní), honácký bič i neodmyslitelný kolt visící nízko u pasu.

Řekneme si co je reálné a co jen mýtus. Zjistíme, jak zábavný byl jejich “romantický” život. Co nás však učaruje nejvíce? Samozřejmě jejich mistrné schopnosti v ovládání koní jednou rukou, kdy druhá je zaměstnána koltem, lasem či bičem a kdy kůň není jen zvířetem, ale hlavně přítelem a kolegou ve všech chvílích. Velice rádi nám předvedou své jezdecké hry a soutěže, které byli nedílnou součástí jejich volného času. Jistě by Vás nebavilo jen se na ty statečné dívat? V to doufáme a proto máme pro Vás připravenou řadu cowboyských soutěží a her, aby jste se mohli stát také vy, alespoň na chvíli, legendami “divokého západu”. Budete střílet na cowboyské střelnici, točit trikovým lasem, chytat do lasa, práskat bičem, závodit ve westernovém parkuru, hrát lanové soutěže a další hry.

Přijeďte si hrát s námi, rádi Vás uvítáme v překrásném údolí divoké Orlice na tábořišti Vochtánka pod hradem Potštejnem.

Program lze přizpůsobit dle možností potřeb dané skupiny, počasí a ostatních okolností. Program vedeme interaktivně s co největším zapojením dětí do programu a to již v první jeho části.

PRO ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÉ ŠKOLY: od 10.00 – do 12.00 h

CENA: 90,-/osoba

STRAVOVÁNÍ: z vlastních zásob nebo lze zajistit oběd v indiánské vesnici za 75,- Kč/osoba

UBYTOVÁNÍ: 100,- za osobu/noc

MÍSTO KONÁNÍ: tábořiště Vochtánka v Potštejně u Ústí nad Orlicí.

skolni-vylet-western