Putování po Vysočině | září 2019

I. 18. – 22. 9. 2019 | obsazeno
II. 24. – 28. 9. 2019 | obsazeno

Vandr je určen pro zkušené jezdce | 5 denní | 8 – 10 hodin jízdy na koni | cca 20 km jízdy denně

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Příjezd skupina I. – úterý 17.9. ve večerních hodinách na Ranč Oklahoma – Hrádek okres Ústí nad Orlicí  vyrážíme brzy ráno a proto je potřeba být na místě den předem. Můžete využít ubytování na naše ranči a snídani vám také uděláme.
Příjezd skupina II. – úterý 24.9. do 10:00 Místo setkání je Spělkov a přesné místo setkání si předem domluvte telefonicky s Petrem Staňkem na čísle 731 149 303. 
Cíl cesty je město Spělkov a kempovat budeme u řeky poblíž.
Nocovat budeme první noc na domluveném místě „pod střechou“ a potom ve stanech. V případě nepřízně počasí se domluvíme na alternativním ubytování.
Stravovat se budeme individuálně v hostincích a restauracích při cestě a nákupem v prodejnách.
Zavazadla přepravujeme doprovodným vozidlem. Na sedle budete mít pouze drobní sobobní věci. Je dobré mít s sebou tašku ve tvaru „rukávu“, která se provázky přiváže zezadu na sedlo.
Co s sebou? Karimatka, spacák, stan. Oblečení do každého počasí i do deště. Nejvhodnější jsou dlouhé westernové kabáty nebo nepromokavé bundy. Boty kožené s tenkou podrážkou, nikoliv Vibramy. Rifle nebo jezdecké kalhoty a vlastní přilbu (pokud používáte).

POJIŠTĚNÍ
Upozorňujeme, že každý se účastní putování na koních na vlastní riziko. To znamená, že provozovatel nenese odpovědnost za škody na zdraví a majetku způsobené při akci účastníkům či třetí osobě. Doporučujeme sjednat pro pobyt úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti za škody na majetku a zdraví pojištěného i další osoby.

Koně, na kterých se putování realizuje, jsou z našeho Ranče v Hrádku u Ústí nad Orlicí a jsou na takováto putování zvyklí, neboť je organizujeme již 15 let. Váhový limit jezdce je 100 kg.

CENA:
9000 Kč  | zahrnuje pronájem koně a služby s tím spojené. Stravování a ubytování je hrazeno samostatně.

PLATBA:
Č. účtu: 163840901/0300
Částka: 4500 Kč / osoba | 50 % celkové ceny
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Poznámka pro příjemce: „Vysočina + číslo termínu I. nebo II.“