Putování po Orlických horách pro zkušené jezdce

10. – 13.10.2019

Vandr je určen pro zkušené jezdce | 4 denní | 8 – 10 hodin jízdy na koni | cca 20 km jízdy denně

Příjezd ve středu 9.10. ve večerních hodinách na Ranč Oklahoma – Hrádek okres Ústí nad Orlicí  vyrážíme brzy ráno a proto je potřeba být na místě den předem. Můžete využít ubytování na naše ranči a snídani vám také uděláme.

Nocovat budeme v již domluveném ubytování v soukromí. S sebou pouze karimatku a spacák. V Neratově spíme v „poutním domě“ hned vedle kostela na zemi v zasedací místnosti. Kdo chce, může si vzít stan a spát ve stanu.

Stravovat se budeme individuálně v hostincích a restauracích při cestě a nákupem v prodejnách.

Zavazadla přepravujeme doprovodným vozidlem. Na sedle budete mít pouze drobní sobobní věci. Je dobré mít s sebou tašku ve tvaru „rukávu“, která se provázky přiváže zezadu na sedlo.

Co s sebou? Karimatka, spacák (případně stan pokud chcete spát venku). Hlavně oblečení do každého počasí i do deště. Nejvhodnější jsou dlouhé westernové kabáty nebo nepromokavé bundy. Boty kožené s tenkou podrážkou, nikoliv Vibramy. Rifle nebo jezdecké kalhoty a vlastní přilbu (pokud používáte).

POJIŠTĚNÍ
Upozorňujeme, že každý se účastní putování na koních na vlastní riziko. To znamená, že provozovatel nenese odpovědnost za škody na zdraví a majetku způsobené při akci účastníkům či třetí osobě. Doporučujeme sjednat pro pobyt úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti za škody na majetku a zdraví pojištěného i další osoby.

Koně, na kterých se putování realizuje, jsou z našeho Ranče v Hrádku u Ústí nad Orlicí a jsou na takováto putování zvyklí, neboť je organizujeme již 15 let. Váhový limit jezdce je 100 kg.

CENA
7200 Kč | zahrnuje pronájem koně a služby s tím spojené. Stravování a ubytování je hrazeno samostatně.

PLATBA
Č. účtu: 163840901/0300
Částka: 3600 Kč / osoba | 50 % celkové ceny
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Poznámka pro příjemce: „Neratov

dovolena-na -konich- v-zahranici